Bureau voor Arbeid en Gezondheid

Partner worden van BAG?

Werkgever en werknemer samen aan zet

Kennis deling

BAG Nederland staat voor kwaliteit en duurzaamheid en delen hun kennis naar behoefte. Partners kunnen zowel dienstverleners als bedrijven zijn die graag gebruik willen maken van wetenschappelijk gevalideerde en betrouwbare meetinstrumenten en die tevens interventies en begeleiding willen uitvoeren op de interventieportaal waarmee u als coach prima uw werkzaamheden met uw klant wil laten plaatsvinden.

Platform

Het BAG Nederland platform is een netwerk van 1e lijns zorgaanbieders met als voorbeeld fysiotherapeuten, diëtisten, psychologen, werkplek ondersteuners die integraal, snel en efficiënt hun diensten kunnen aanbieden aan organisaties en bedrijven. Via ons netwerk is snelle ondersteuning en advies mogelijk. Binnen het platform kunt u ook kennis delen en uw voordeel doen met de laatste technologische ontwikkelingen op het gebied van medische meet en verzuim instrumenten.

In contact met werkgevers

BAG Nederland is een landelijk opererend netwerk organisatie die doormiddel van het digitale interventie portaal een groot aantal bedrijven bediend op het gebied van duurzame inzetbaarheid en vitaliteit. Om specifiek te voldoen aan de wensen van de werkgever wat per branche verschillend kan zijn, kan de producten set in het digitale portaal aangepast worden op de behoefte van de opdrachtgever. Hierbij kunnen wij nadrukkelijk maatwerk verrichten.

Samen op weg naar duurzame inzetbaarheid.

De reis naar duurzame inzetbaarheid is een gezamenlijke. Werkgever en werknemer zijn samen aan zet. De regie rol ligt duidelijk bij de werknemer die zelf bewust moet zijn over hun eigen vitaliteit. BAG Nederland ontzorgt door middels het uitgebreide digitale portaal een optimaal vitaliteitsbeeld te verkrijgen over uw organisaties. Daarnaast kunnen wij snel interventies laten plaatsvinden en hoog in te zetten op duurzame inzetbaarheid.

Partner worden van BAG

U wordt partner van BAG Nederland omdat u zelf sturing wilt geven aan verzuim en duurzame inzetbaarheid. BAG geeft dienstverleners en de (bedrijf) gezondheidzorg de mogelijkheid om partner te worden van BAG Nederland en daarmee toegang tot hoogwaardige geprotocolleerde diensten. Dit is nieuw omdat elke partner beter in staat is om aan de wensen van uw (interne) klanten tegemoet te komen. Neem vrijblijvend contact op voor meer informatie met één van onze accountmanagers of officemanager.

WORD PARTNER

Partner overzicht

ARBO SCHOLING

NIEUWS

COMMERCIËLE ONDERSTEUNING

BAG Nederland kan onder andere fysiotherapiepraktijken commercieel ondersteunen en adviseren op het gebied van acquisitie, pr, kwaliteit en een kosten efficiënte dienstverlening. Voor meer inhoudelijke vragen neem dan contact op met onze accountmanagers of back office manager.


HUIDIGE BAG VESTIGINGEN

BAG Nederland
Bremstraat 21
9404 GA Assen

Tel: (0592) 409025
Fax: (0592) 309222
E-mail: r.ripassa@bagned.nl d.wymenga@bagned.nl

Contactpersoon: R. Ripassa (Raymond) D. Wymenga (Dirk)
R. Prikken (Roeli)  

BAG Appingedam
Wethouder Olthoflaan 2
9902 LB Appingedam

Tel: (0596) 624736
Fax: (0596) 682050
E-mail: appingedam@bagned.nl

Contactpersoon: E. Smidt (Eric)

BAG Assen
Bremstraat 21
9404 GA Assen

Tel: (0592) 309321
Fax: (0592) 309222
E-mail: assen@bagned.nl

Contactpersoon: Y. Janssen Bouwmeester (Yvonne)
G. Leurink (Guido)

BAG Emmen
Boermarkerweg 50d
7824 AA Emmen

Tel: (0591) 645000
Fax: (0591) 648508
E-mail: emmen@bagned.nl

Contactpersoon: R. Kocks (Richard)
R. Weerman (Roelof)
K. van Duyn (Kees)

BAG Dokkum
Birdaarderstraatweg 72A
9109 DC Dokkum

Tel: (0519) 221166 
Fax: (0519) 223073
E-mail: dokkum@bagned.nl

Contactpersoon: A. Jorritsma (Ate)

BAG Diever
Raadhuislaan 6
7981 EM Diever

Tel: (0521) 593484    
E-mail: diever@bagned.nl
s.manden@bagned.nl 

Contactpersoon: S. Manden (Stephan)

BAG Kanaalstreek
Technicumstraat 9 9581 BA Musselkanaal

Tel: (0599) 413114 
Fax: (0599) 470589
E-mail: kanaalstreek@bagned.nl
J.prummel@bagned.nl

Contactpersoon: J. Prummel (Jeroen)

BAG Sneek
Kleinzand 151
8601 BG Sneek

Tel: (0515) 558888    
Fax: (084) 2272291
E-mail: sneek@bagned.nl

Contactpersoon: S. Bakker (Sandra)
E. Suichies (Emrik)

BAG Winschoten
Morigerweg 1
9697 SN Blijham

Tel: (0597) 563479 / 562610   
Fax: (0597) 563469
E-mail: winschoten@bagned.nl

Contactpersoon: A.G. Conradi (André)

BAG Zuidhorn
Hooiweg 8 9801
AJ Zuidhorn

Tel: (0594) 528254 505971 (Kocken)
Fax: (0597) 563469
E-mail: zuidhorn@bagned.nl
p.kocken@bagned.nl

Contactpersoon: P.W.J. Kocken (Paul)